Drodzy czytelnicy,

muzyka i nuty są częścią codziennego życia w księgarni muzycznej Stretta. Ale muzyka determinuje nasze życie także poza codzienną rutyną pracy: U Stretta muzycy pracują dla muzyków.

Chcielibyśmy podzielić się na tych stronach naszym entuzjazmem i wiedzą: Chcemy zaciekawić aktualnymi tematami z szerokiego świata muzyki, reportażami, wywiadami, recenzjami, zagadkami i mnóstwem ciekawostek na temat instrumentów i muzyki. Mamy nadzieję, że czytanie i przeglądanie sprawi naszym czytelnikom przyjemność!

Nauka gry na gitarze z Tatianą Stachak

Nauka gry na gitarze z Tatianą Stachak

Innowacyjna metoda nauczania Tatiany Stachak "Gitara pierwsza klasa" ma wielu zwolenników na całym świecie. Nauczycielka muzyki, kompozytorka i gitarzystka koncentruje się na radości z tworzenia muzyki. Szczególnie poprzez wczesne granie w duecie z nauczycielem, pierwsze sukcesy przychodzą szybko, a motywacja zostaje utrzymana. W wywiadzie Tatiana Stachak daje wgląd w swoją pracę.

czytaj dalej
Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2023 u Stretta Music. Zamów i kup nuty muzyczne online.

Twój specjalista do wszystkich rodzajów nut muzycznych. Księgarnia muzyczna internetowa, nuty i play along do pobrania, ksiązki, pulpity, lampki do pulpitów, akcesoria.

Dla kraju Na świecie istnieje osobna strona internetowa Stretta. Jeśli zamówienie ma być dostarczone do tego kraju, możesz przejść na tę stronę, aby czasy dostawy i warunki wysyłki były wyświetlane prawidłowo. Twój koszyk i konto klienta pozostaną takie same po zmianie.

pl-comPrzejdź do Stretta Music Na świecie pl-plZostań na Stretta Music Polska