Ekipa Stretta

Astrid Baur

Urodzona w Schongau, zakochała się w Frankonii i uwielbia prace w Stretta. Czuje się tu bardzo dobrze i nie tęskni za swoim dawnym zawodem biologa.

Rosy Bausewein

U Rosy wszystko idzie gładko i niezawodnie. Wszechstronnie utalentowana kobiet nie tylko lubi dostarczać swoim kolegom kawę i domowe przekąski, ale także z wielkim entuzjazmem i miłością pakuje wiele życzeń klientów. Gra również na pianinie, jest trenerem fitness w klubie sportowym, uwielbia pieczenie i gotowanie oraz opiekuje się trójką swoich dzieci.

Kaled Dabboussi

Świat Kaleda się kręci o muzykę. W bardzo młodych latach zaczął grać na fortepianie i trąbce, a następnie po maturze studiował muzykologię. W tym czasie rozwinął swoje zamiłowanie do teorii muzyki w ogóle, a do barokowego basso continuo w szczególności. Poza tym komponuje. W Stretta bardzo lubi prace w redakcji artykułów i w notacji muzycznej, gdzie może wnieść wszystkie swoje umiejętności.

Franziska Ehrl

Franzi tworzy muzykę od piątego roku życia - gra na fortepianie, flecie i saksofonie altowym. Na studiach muzykologicznych i pedagogicznych rozwinęła swoje zainteresowania. Ale szczególnie śpiew chóralny jest bliski jej sercu, ponieważ łączy ludzi poprzez głos. W Stretta lubi kontaktować się ze wszystkimi klientami, aby jak najlepiej spełniać ich życzenia.

Ralf Eickhoff

Ralf już wiele krajów widzał dzięki muzyce. Po studiach w Budapeszcie muzyk szkolny i dyrygent przez kilka lat pracował w szkole muzycznej w Islandii. Mimo to, wyspiarze nie mogli podbić jego serca - które bije dla węgierskiej muzyce ludowej i historii Europy Środkowo-Wschodniej. Tak więc Ralf ma najlepsze warunki do obsługi klienta i edycji artykułów.

Stephanie Hanf

Stephanie jest wokalistką i podróżuje po świecie jako freelancerka. Jest członkiem Bayreuth Festival Choir i śpiewa w RIAS Kammerchor. Matka trójki dzieci wspiera zespół Stretta w przychodzących towarach i wysyłce i czuje się bardzo komfortowo. Zwłaszcza elastyczne godziny pracy dają jej wystarczająco dużo swobody, aby mogła być z rodziną i śpiewać

Anna Kneißl

Muzykolog i nauczycielka muzyki jest ze Stretta od 2013 roku. Gra na pianinie i flecie prostym. Anna z entuzjazmem realizuje wszystkie życzenia naszych klientów - im bardziej nietypowe, tym lepiej!

Jenny Lobinger

Jenny przyszła do Stretta przez zastępstwo ciążowe i została. Ze względu na swoją wszechstronność lubi pomagać w różnych działach. Dużo śpiewała z kuzynkami w zespole na weselach i uroczystościach rodzinnych. Obecnie lubi słuchać Hip Hopu i R&B. Swój wolny czas dzieli między wellness i ukochanych przyjaciół. Szczególnie podoba jej się różnorodność i wspaniała atmosfera pracy w Stretta.

Nadine Oeckler

Nadine ma wykształcenie jako asystentką konsultanta podatkowego i wspiera Stretta swoją ogromną wiedzą z zakresu rachunkowości bilansowej. Stretta aktywnie wspiera Nadine, aby mogła zrównoważyć swoją pracę i rodzinę z trzema małymi córeczkami - za to i za bardzo dobrą atmosferę w zespole uwielbia Stretta Music.

Thomas Pauschert

David Rauh

W życiu Davida muzyka zajmuje dużą przestrzeń: improwizowając na pianinie lub gitarze, grając w zespole reggae - lub po prostu słuchając. Studiowany muzykolog rzadko gra z nut, ale lubi zanurzać się w lekturze partytur, aby uchwycić każdy szczegół muzyki. Są to najlepsze warunki do wsparcia redakcji artykułu i marketingu w Stretta.

Matthias Rauh

Matthias jest prawdziwym weteranem Stretta - jest częścią zespołu od 2006 roku. Matthiasowi, który urodził się w Dolnej Frankonii, podoba się fakt, że jego twórczość jest bliska muzyce, ponieważ w wolnym czasie gra od dziecka na fortepianie z pasją. Jego ulubionym kompozytorem jest Johann Sebastian Bach.

Mihaela Roman

Rdzenna Rumunka kocha wszystko, co ma związek z muzyką. Ona nie tylko gra na gitarze i śpiewa, wyszkolona projektantka wnętrzy także przekształca stare instrumenty w lampy lub inne meble. Praca przy przychodzących towarach i wysyłce w Stretta jest więc idealna dla Mihaeli.

Robert Roman

Christine Schmitt

Christine kocha swoją różnorodną pracę i szacuje swoich współpracowników w Stretta od 2013 roku. Jest dobrą duszą w dziale spedycji i lubi dostarczać zespołowi domowe przekąski.

Robin Schulte-Uentrop

Przyszdł parę lat temu jako korepetytor matematyki dla dzieci rodziny i pozostał na stanowisku programisty. Tak czasem może być, gdy pojawiasz się młody i utalentowany w Stretta. Robin lubi rozwijać swoje pomysły i szybko je realizować. W Stretta ma okazję pracować kreatywnie i z nastawieniem na wyniki. Jego wielką miłością jest jednak muzyka: z pasja gra na fortepianie i śpiewa w chórze.

Holger Slowik

Studiowany muzykolog gra na perkusji, uwielbia analogowe nuty i serwis Stretty. Cytat: “Nuty to cudowna rzecz!”

Iris Strauß

Sportowa Iris dotarła do Stretta przez szczęśliwy przypadek. Zajmuje się księgowością z dużą dozą energii i zawsze w dobrym nastroju. Kiedyś bardzo umiejętnie śpiewała z teraz już dorosłymi dziećmi, a w wolnym czasie lubi słuchać muzyki soft pop.

Sonja Taubert

Diler muzyczny znalazła drogę powrotną do muzycznego biznesu ze Stretta. Lubi skoncentrowaną pracę i kontakt telefoniczny z klientami z domu. Sama gra na fortepianie i klarnecie - zainspirowana słonecznymi przestrzeniami południowej Francji, swojej drugiej ojczysny.

Johan van Slageren

Johan żyje Stretta. Jego elana i wielka miłość do muzyki napędza firmę do przodu. Dzięki swoim licznym talentom i zawodowemu wykształceniu jako dyrygent, on również jest w stanie realizować inspirujące pomysły w najróżniejszych zadaniach i prowadzić je do sukcesu. Jego esprit prowadzi cały zespół do potężnej i miłej całości. Jeśli ma jeszcze czas, lubi grać jazz w swoim combo, lub komponuje na różnych instrumentach.

Marlena van Slageren

Od 2014 r. zajmuje się Marlena wysyłką i wydawaniem towarów. Pasjonująca piosenkarka, pianistka i gitarzystka zarabia kilka dodatkowych euro w Stretta. Uczęszczając do międzynarodowej szkoły w Wiedniu, świat muzyki jest dla niej otwarty.

Vincent van Slageren

Vincent gra nie tylko na jednym, ale i trzech instrumentach! Poza pianinem i śpiewem uwielbia gitarę akustyczną, na której gra w kilku zespołach. Poza muzyką ma jeszcze trochę czasu na inne swoje hobby: grę na softairze i jazdę rowerem downhill. W Stretta pracuje od czasu do czasu w dziale spedycji.

Moritz Wessiepe

Philipp Wessiepe

Philipp studiuje informatykę na Uniwersytecie w Bayreuth i jako student opracowuje pomysłowe komputerowe narzędzia, które ułatwiają pracę wszystkim pracownikom firmy. Już jako dziecko uwielbiał budować sterowane komputerowo roboty. Teraz jego praca w Stretta jest uzupełnieniem jego cyfrowych badań.

Udo Wessiepe

Multi-talentowany Udo pracuje z dużą energią i pasją nad architekturą domu Stretta. Nie ma żadnego obszaru, którego nie porusza swoją wiedzą. Dzięki Stretta, dyplomowany bandmaster znalazł zadanie, które odpowiada jego wielkiemu dążeniu do wprowadzenia nowych rzeczy do sukcesu. Udo mieszka z rodziną w pobliżu Monachium i uwielbia pobliskie góry - latem można go tam spotkać na rowerze górskim lub wędryjąc w górach, zimą na stokach narciarskich.

Stefan Wirsing

Stefan ma zróżnicowany gust muzyczny - śpiewa w zespole rockowym, a studiując muzykologię odkrył swój entuzjazm dla muzyki klasycznej. Dziś doradza klientom Stretta w dziale obsługi klienta we wszystkich kwestiach. W swojej pracy pasjonat sztuki walki szczególnie ceni sobie krótkie dystanse pracy i miłych współpracowników.

© 2004–2022 u Stretta Music. Zamów i kup nuty muzyczne online.

Twój specjalista do wszystkich rodzajów nut muzycznych. Księgarnia muzyczna internetowa, nuty i play along do pobrania, ksiązki, pulpity, lampki do pulpitów, akcesoria.

Dla kraju Międzynarodowy (światowy) istnieje osobna strona internetowa Stretta. Jeśli zamówienie ma być dostarczone do tego kraju, możesz przejść na tę stronę, aby czasy dostawy i warunki wysyłki były wyświetlane prawidłowo. Twój koszyk i konto klienta pozostaną takie same po zmianie.

pl-comPrzejdź do Stretta Music Międzynarodowy (światowy) pl-plZostań na Stretta Music Polska