Ekipa Stretta

Zarząd

Johan van Slageren

Johan van Slageren

Johan żyje Stretta. Jego elana i wielka miłość do muzyki napędza firmę do przodu. Dzięki swoim licznym talentom i zawodowemu wykształceniu jako dyrygent, on również jest w stanie realizować inspirujące pomysły w najróżniejszych zadaniach i prowadzić je do sukcesu. Jego esprit prowadzi cały zespół do potężnej i miłej całości. Jeśli ma jeszcze czas, lubi grać jazz w swoim combo, lub komponuje na różnych instrumentach.

Udo Wessiepe

Udo Wessiepe

Multi-talentowany Udo pracuje z dużą energią i pasją nad architekturą domu Stretta. Nie ma żadnego obszaru, którego nie porusza swoją wiedzą. Dzięki Stretta, dyplomowany bandmaster znalazł zadanie, które odpowiada jego wielkiemu dążeniu do wprowadzenia nowych rzeczy do sukcesu. Udo mieszka z rodziną w pobliżu Monachium i uwielbia pobliskie góry - latem można go tam spotkać na rowerze górskim lub wędryjąc w górach, zimą na stokach narciarskich.

Obsługa klienta

Anna Kneißl

Anna Kneißl

Muzykolog i nauczycielka muzyki jest ze Stretta od 2013 roku. Gra na pianinie i flecie prostym. Anna z entuzjazmem realizuje wszystkie życzenia naszych klientów - im bardziej nietypowe, tym lepiej!

Benjamin Knopp-Kramer

Benjamin Knopp-Kramer

Fenja Schmidt

Fenja Schmidt

Juliane Klauß

Juliane Klauß

Marvin Weihs

Marvin Weihs

Sonja Taubert

Sonja Taubert

Diler muzyczny znalazła drogę powrotną do muzycznego biznesu ze Stretta. Lubi skoncentrowaną pracę i kontakt telefoniczny z klientami z domu. Sama gra na fortepianie i klarnecie - zainspirowana słonecznymi przestrzeniami południowej Francji, swojej drugiej ojczysny.

Tohru Iguchi

Tohru Iguchi

Redakcja

David Rauh

David Rauh

W życiu Davida muzyka zajmuje dużą przestrzeń: improwizowając na pianinie lub gitarze, grając w zespole reggae - lub po prostu słuchając. Studiowany muzykolog rzadko gra z nut, ale lubi zanurzać się w lekturze partytur, aby uchwycić każdy szczegół muzyki. Są to najlepsze warunki do wsparcia redakcji artykułu i marketingu w Stretta.

Eleonora Paolin

Eleonora Paolin

Florian Boberski

Florian Boberski

Franziska Reith

Franziska Reith

Irene Urrutia Martín

Irene Urrutia Martín

Jonas Kraus

Jonas Kraus

Julie Mooser

Julie Mooser

Kaled Dabboussi

Kaled Dabboussi

Świat Kaleda się kręci o muzykę. W bardzo młodych latach zaczął grać na fortepianie i trąbce, a następnie po maturze studiował muzykologię. W tym czasie rozwinął swoje zamiłowanie do teorii muzyki w ogóle, a do barokowego basso continuo w szczególności. Poza tym komponuje. W Stretta bardzo lubi prace w redakcji artykułów i w notacji muzycznej, gdzie może wnieść wszystkie swoje umiejętności.

Katharina Uziel

Katharina Uziel

Matthias Rauh

Matthias Rauh

Matthias jest prawdziwym weteranem Stretta - jest częścią zespołu od 2006 roku. Matthiasowi, który urodził się w Dolnej Frankonii, podoba się fakt, że jego twórczość jest bliska muzyce, ponieważ w wolnym czasie gra od dziecka na fortepianie z pasją. Jego ulubionym kompozytorem jest Johann Sebastian Bach.

Stephanie Hanf

Stephanie Hanf

Stephanie ist Sängerin und als freiberufliche Musikerin in der ganzen Welt unterwegs. Sie ist Mitglied des Festspielchors der Bayreuther Festspiele und singt im RIAS Kammerchor. Die Mutter von drei Kindern unterstützt das Stretta-Team in der Artikelredaktion und fühlt sich pudelwohl. Vor allem die flexiblen Arbeitszeiten lassen ihr genug Freiraum nebenher für die Familie da zu sein und zu singen.

Dział wysyłkowy

Alexander van Slageren

Alexander van Slageren

Christiane Escher

Christiane Escher

Christiane mag an Stretta besonders ihre lieben Arbeitskollegen und das familiäre Miteinander. Musik ist für Christiane, die leidenschaftliche Tänzerin, ein Quell der Gefühle. Ihre Freundlichkeit und Zuverlässigkeit sind eine wunderbare Basis für ihre Arbeit in unserer Versandabteilung. Aber Achtung: Sie könnte jederzeit auf ihre Boxfertigkeiten zurückgreifen!

Christine Schmitt

Christine Schmitt

Christine kocha swoją różnorodną pracę i szacuje swoich współpracowników w Stretta od 2013 roku. Jest dobrą duszą w dziale spedycji i lubi dostarczać zespołowi domowe przekąski.

Helga Reifenberg

Helga Reifenberg

Josephine Lützel

Josephine Lützel

Manuela Möhring

Manuela Möhring

Marko Basara

Marko Basara

Marlena van Slageren

Marlena van Slageren

Od 2014 r. zajmuje się Marlena wysyłką i wydawaniem towarów. Pasjonująca piosenkarka, pianistka i gitarzystka zarabia kilka dodatkowych euro w Stretta. Uczęszczając do międzynarodowej szkoły w Wiedniu, świat muzyki jest dla niej otwarty.

Mihaela Roman

Mihaela Roman

Rdzenna Rumunka kocha wszystko, co ma związek z muzyką. Ona nie tylko gra na gitarze i śpiewa, wyszkolona projektantka wnętrzy także przekształca stare instrumenty w lampy lub inne meble. Praca przy przychodzących towarach i wysyłce w Stretta jest więc idealna dla Mihaeli.

Nadine Soppa

Nadine Soppa

Nedeljko Banjanin

Nedeljko Banjanin

Rosy Bausewein

Rosy Bausewein

U Rosy wszystko idzie gładko i niezawodnie. Wszechstronnie utalentowana kobiet nie tylko lubi dostarczać swoim kolegom kawę i domowe przekąski, ale także z wielkim entuzjazmem i miłością pakuje wiele życzeń klientów. Gra również na pianinie, jest trenerem fitness w klubie sportowym, uwielbia pieczenie i gotowanie oraz opiekuje się trójką swoich dzieci.

Dział IT

Markus Zok

Markus Zok

Michael Langer

Michael Langer

Robin Schulte-Uentrop

Robin Schulte-Uentrop

Przyszdł parę lat temu jako korepetytor matematyki dla dzieci rodziny i pozostał na stanowisku programisty. Tak czasem może być, gdy pojawiasz się młody i utalentowany w Stretta. Robin lubi rozwijać swoje pomysły i szybko je realizować. W Stretta ma okazję pracować kreatywnie i z nastawieniem na wyniki. Jego wielką miłością jest jednak muzyka: z pasja gra na fortepianie i śpiewa w chórze.

Stefan Wirsing

Stefan Wirsing

Stefan ma zróżnicowany gust muzyczny - śpiewa w zespole rockowym, a studiując muzykologię odkrył swój entuzjazm dla muzyki klasycznej. Dziś doradza klientom Stretta w dziale obsługi klienta we wszystkich kwestiach. W swojej pracy pasjonat sztuki walki szczególnie ceni sobie krótkie dystanse pracy i miłych współpracowników.

Steffen Klikar

Steffen Klikar

Dział księgowości & sekretariat

Anna Miebach

Anna Miebach

Denise Hausner

Denise Hausner

Iris Strauß

Iris Strauß

Sportowa Iris dotarła do Stretta przez szczęśliwy przypadek. Zajmuje się księgowością z dużą dozą energii i zawsze w dobrym nastroju. Kiedyś bardzo umiejętnie śpiewała z teraz już dorosłymi dziećmi, a w wolnym czasie lubi słuchać muzyki soft pop.

Nadine Oeckler

Nadine Oeckler

Nadine ma wykształcenie jako asystentką konsultanta podatkowego i wspiera Stretta swoją ogromną wiedzą z zakresu rachunkowości bilansowej. Stretta aktywnie wspiera Nadine, aby mogła zrównoważyć swoją pracę i rodzinę z trzema małymi córeczkami - za to i za bardzo dobrą atmosferę w zespole uwielbia Stretta Music.

Inni

Regina Miller
Sprzątaczka

Regina Miller

Roland Wolz
Kierowca

Roland Wolz

Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2023 u Stretta Music. Zamów i kup nuty muzyczne online.

Twój specjalista do wszystkich rodzajów nut muzycznych. Księgarnia muzyczna internetowa, nuty i play along do pobrania, ksiązki, pulpity, lampki do pulpitów, akcesoria.

Dla kraju Międzynarodowy (światowy) istnieje osobna strona internetowa Stretta. Jeśli zamówienie ma być dostarczone do tego kraju, możesz przejść na tę stronę, aby czasy dostawy i warunki wysyłki były wyświetlane prawidłowo. Twój koszyk i konto klienta pozostaną takie same po zmianie.

pl-comPrzejdź do Stretta Music Międzynarodowy (światowy) pl-plZostań na Stretta Music Polska