Impressum

Wymagane przepisami prawa dane identyfikujące sprzedawcę

Stretta Music GmbH
Ochsenfurter Straße 6
97246 Eibelstadt
Niemcy

Telefon: +49 (0) 9303 98171-0

E-mail: info@stretta-music.pl
Jeśli to możliwe, prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego, abyśmy mogli jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

Dyrektorzy: Udo Wessiepe, Johan van Slageren

Sąd rejestrowy: Amtsgericht Würzburg, HRB 8132

VAT UE.: DE 216 810 359

Odpowiedzialny za treść zgodnie z § 18 ust. 2 MStV

Udo Wessiepe
Summererstr. 3a
85604 Zorneding
Niemcy

Alternatywne rozstrzyganie sporów

Komisja Europejska udostępnia platformę do pozasądowego rozstrzygania sporów (“platformę ODR”), dostępną na stronie ec.europa.eu/consumers/odr.

Jesteśmy gotowi uczestniczyć w procedurach rozstrzygania sporów przed podmiotami pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.

Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2024 u Stretta Music. Zamów i kup nuty muzyczne online.

Twój specjalista do wszystkich rodzajów nut muzycznych. Księgarnia muzyczna internetowa, nuty i play along do pobrania, ksiązki, pulpity, lampki do pulpitów, akcesoria.

Dla kraju Na świecie istnieje osobna strona internetowa Stretta. Jeśli zamówienie ma być dostarczone do tego kraju, możesz przejść na tę stronę, aby czasy dostawy i warunki wysyłki były wyświetlane prawidłowo. Twój koszyk i konto klienta pozostaną takie same po zmianie.

pl-netPrzejdź do Stretta Music Na świecie pl-plZostań na Stretta Music Polska