Płatność i wysyłka

Warunki wysyłki

Towary są dostarczane do wszystkich krajów z listy wyboru. Po wybraniu kraju zostaną wyświetlone koszty wysyłki, czas dostawy dla tego kraju oraz, w razie potrzeby, ceny zostaną zaktualizowane - są one oparte na obowiązujących podatkach i cłach oraz uwzględniają lokalne oferty ustalania cen:

Przesyłki są dostarczane pocztą lub DHL – szybko, niezawodnie i w sposób neutralny dla klimatu.

W przypadku produktów do pobrania (treści cyfrowe, które nie są dostarczane na materialnym nosniku danych) klient nie ponosi żadnych kosztów wysyłki.

Czas dostawy

Dokładny czas dostawy można znaleźć w odpowiednim artykule. Jeśli klient zamówi artykuły o innych terminach dostawy, wyślemy je wspólną przesyłką, chyba że zawarliśmy z klientem inne umowy. W tym przypadku czas dostawy jest określany przez artykuł o najdłuższym czasie dostawy, który został zamówiony. Artykuły do pobrania można pobrać natychmiast po złożeniu zamówienia.

Sposoby płatności

Polecenie zapłaty SEPA

Płacąc za pomocą podstawowego polecenia zapłaty SEPA lub firmowego polecenia zapłaty SEPA, upoważniają nas klient do pobrania kwoty faktury z określonego konta poprzez wystawienie odpowiedniego upoważnienia SEPA. Powiadomienie wstępne klient otrzyma najmniej 5 dni przed datą realizacji polecenia zapłaty. Należy pamiętać, że w ogłoszonym terminie ma klient obowiązek upewnić się, że na koncie znajdują się wystarczające środki. Polecenie zapłaty SEPA jest możliwe tylko dla klientów mających siedzibę lub centralę firmy w Niemczech.

Faktura

Zaopatrujemy klientów w Niemczech i w niektórych krajach sąsiednich na fakturę. Jeśli chciałbyś otrzymywać towar za fakturę, a opcja ta nie jest pokazana, skontaktuj się z nami. Kwotę faktury należy zapłacić w ciągu 7 dni od daty otrzymania towaru.

Inne metody płatności

Wszystkie inne metody płatności są przetwarzane za pośrednictwem interfejsu naszego dostawcy usług płatniczych Mollie. Mollie jest dostawcą usług płatniczych zatwierdzonym przez Holenderski Bank Centralny (DNB). Oprócz ApplePay, PayPal, płatności kartą kredytową i debetową, w zależności od kraju, oferowane są również regionalne metody płatności GiroPay, EPS, iDeal, Bancontact i Klarna Sofort. W przypadku wszystkich płatności realizowanych za pośrednictwem Mollie, Twoje konto zostanie obciążone po zawarciu umowy, chyba że uzgodniono inaczej.

Verband deutscher MusikschulenBundesverband der Freien MusikschulenJeunesses Musicales DeutschlandFrankfurter Tonkünstler-BundBundes­verb­and deutscher Lieb­haber-OrchesterStützpunkt­händ­ler der Wiener Urtext Edition

© 2004–2024 u Stretta Music. Zamów i kup nuty muzyczne online.

Twój specjalista do wszystkich rodzajów nut muzycznych. Księgarnia muzyczna internetowa, nuty i play along do pobrania, ksiązki, pulpity, lampki do pulpitów, akcesoria.

Dla kraju Na świecie istnieje osobna strona internetowa Stretta. Jeśli zamówienie ma być dostarczone do tego kraju, możesz przejść na tę stronę, aby czasy dostawy i warunki wysyłki były wyświetlane prawidłowo. Twój koszyk i konto klienta pozostaną takie same po zmianie.

pl-netPrzejdź do Stretta Music Na świecie pl-plZostań na Stretta Music Polska