Często zadawane pytania

Jakie są zalety konta klienta?

Konto klienta ułatwia i skraca proces składania zamówienia:

 • Masz wgląd w aktualne i poprzednie zamówienia.
 • W każdej chwili możesz sprawdzić aktualny status swojego zamówienia i w razie potrzeby samodzielnie anulować pozycje online.
 • Samodzielnie zarządzasz swoimi danymi, możesz stworzyć wiele adresów dostawy i nie musisz ich wpisywać ponownie przy każdym zamówieniu.

Jak mogę stworzyć konto klienta?

Konto klienta można utworzyć podczas pierwszego zamówienia.

Jaki jest powód, jeśli nie otrzymam hasła do mojego konta klienta?

Jeśli nie otrzymasz żądanego e-maila z hasłem, sprawdź również swój folder spamu. Proszę wziąć pod uwagę, że link zawarty w mailu jest ważny tylko przez kilka godzin. Możliwe jest również, że podczas wpisywania adresu e-mail pojawił się przypadkowo błąd pisarski. W tym przypadku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (+49 (0) 9303 98171-0) lub maila na adres (info@stretta-music.pl) abyśmy mogli w razie potrzeby poprawić adres.

Nie mogę się już zalogować na swoje konto klienta, co mogę zrobić?

Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (+49 (0) 9303 98171-0) lub maila na adres (info@stretta-music.pl)

Jak działa wyszukiwanie artykułów?

W Stretta Shop masydo dyspozycji różne opcje wyszukiwania, w zależności od indywidualnych potrzeb:

 • Jeśli wiesz dokładnie, czego szukasz, najlepiej wpisz nazwisko kompozytora i tytuł w polu wyszukiwania, aby znaleźć to, czego szukasz.
 • Można wpisać kilka terminów oddzielnie, ale dla słów pokrewnych (wyszukiwanie według frazy) lepiej jest użyć cudzysłowu, np. "gra na organach od początku".
 • Jeśli chcesz wykluczyć pewne słowa, umieść znak minus bezpośrednio przed słowem, na przykład: "fortepian - etiudy". W ten sposób wyszukujesz nuty na fortepian, ale wykluczasz z wyszukiwania etiudy.
 • Jeśli chcesz przeglądać nuty, które pasują do Twojego instrumentu lub zespołu, możesz wprowadzić wyszukiwanie poprzez Strona główna. Tam posortowaliśmy dla Państwa sklep według różnych kategorii. Możesz uściślić swoje wyszukiwanie za pomocą drzewa filtrów. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej w pytaniu _Jak używać drzewa filtrów do wyszukiwania?
 • Jeśli wprowadzisz wyszukiwanie poprzez Wszystkie nuty, możesz użyć drzewa filtrów, aby jeszcze bardziej zróżnicować wyszukiwanie według instrumentu, stylu muzycznego, poziomu trudności itd. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej w pytaniu Jak używać drzewa filtrów do wyszukiwania?
 • Wszystkie opcje wyszukiwania można dowolnie łączyć ze sobą.

Jak używać drzewa filtrów do wyszukiwania?

Drzewo filtrów znajduje się po lewej stronie strony Wszystkie nuty. Poszczególne elementy drzewa filtrów można łączyć ze sobą w dowolny sposób, co pozwala na coraz dokładniejsze dopasowanie wyszukiwania w sklepie. Trzy przykłady:

Szukasz nut na sopran z organami na ślub?

 1. Wybierz instrumentgłos śpiewnyz organamiwysoki głos.
 2. dodatkowo wybierz opcję Special OccasionsFamily CelebrationsWedding.
 3. tak wyglądają zawężone wyniki wyszukiwania: Noten für Sopran und Orgel für eine Hochzeit

Szukasz szkoły fortepianowe dla dzieci?

 1. Wybierz opcję instrumentinstrumenty klawiszowefortepian.
 2. dodatkowo wybierz nauka gry i ćwiczenieszkoły i metody.
 3. dodatkowo wybierz grupę docelowądla dzieci (5-12).
 4. tak wyglądają zawężone wyniki wyszukiwania: Klavierschulen für Kinder

Szukasz szant morskich dla swojego chóru męskiego?

 1. wybrać instrumentchórchór męski.
 2. dodatkowo wybierz stylmuzyka ludowaniemieckie pieśni ludowepiosenki marynarskie.
 3. tak wyglądają zawężone wyniki wyszukiwania: Seemannslieder für Männerchor

Należy pamiętać, że trzeba usunąć filtry, aby przejść do innych wyników wyszukiwania. Najprostszym sposobem na rozpoczęcie nowego wyszukiwania poprzez drzewo filtrów jest kliknięcie na Wszystkie nuty.

Nie mogę znaleźć danego artykułu w Waszym sklepie - czy to znaczy, że Stretta go nie oferuje?

Proszę najpierw sprawdzić, czy w drzewie filtrów (po lewej stronie strony internetowej) nadal są aktywne ustawienia domyślne, a następnie ponownie uruchomić wyszukiwanie.

Jeśli nadal nie możesz znaleźć artykułu w naszym sklepie, prosimy o kontakt telefoniczny (+49 (0) 9303 98171-0) lub mailowy (info@stretta-music.pl). Chętnie sprawdzimy, czy możemy zdobyć dla Ciebie daną pozycję.

W przypadku niektórych utworów wydawcy udostępniają jedynie nuty do wypożyczenia. Więcej szczegółów znajdziesz w rozdziale Próbki partytur / materiały wypożyczalne.

Mogę u Stretta zamówić próbki partytur?

Niestety nie możemy dostarczyć próbek partytur. Jednakże, można uzyskać wrażenie wyników, patrząc na zdjęcia podglądowe na stronach artykułów w sklepie. Jeśli do artykułu nie ma żadnych zdjęć, prosimy o kontakt telefoniczny (+49 (0) 9303 98171-0) lub mailowy (info@stretta-music.pl). Umieścimy je na naszej stronie internetowej jak najszybciej.

Czy mogę zamówić u Stretty materiały do wypożyczenia?

Nuty niektórych dzieł, zwłaszcza partytur dyrygenckich i materiału orkiestrowego, można wypożyczyć tylko u wydawców. Nie możesz zamówić u nas takich materiałów do wypożyczenia. Jednakże, z przyjemnością podamy Ci nazwisko odpowiedzialnej osoby kontaktowej w wydawnictwie muzycznym. Prosimy o kontakt telefoniczny (+49 (0) 9303 98171-0) lub mailowy (info@stretta-music.pl)

Chciałbym zamówić mniej kopii artykułu niż określona minimalna ilość – czy jest to możliwe?

Jesteśmy związani specyfikacjami wydawców w zakresie określonych minimalnych ilości zamówień. Dotyczy to zarówno partytur chóralnych, jak i poszczególnych części utworów zespołowych lub orkiestrowych.

Jeśli ilość wymaganych egzemplarzy jest znacznie mniejsza niż minimalna ilość zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny (+49 (0) 9303 98171-0) lub mailowy (info@stretta-music.pl). Czasami wydawcy sprzedają mniejsze ilości z pewną dopłatą.

Jak działa płatność na fakturę?

Przy tej metodzie płatności, kwota faktury jest wymagalna po otrzymaniu towaru. Fakturę z przesyłką otrzymasz pocztą elektroniczną oraz jako załącznik do przesyłki.

Dlaczego nie mogę wybrać "faktura" jako metody płatności?

Jeśli nie możesz wybrać tej metody płatności, prosimy o kontakt telefoniczny (+49 (0) 9303 98171-0) lub mailowy (info@stretta-music.pl). Chętnie sprawdzimy przyczynę i w razie potrzeby stworzymy dla Ciebie zamówienie za pomocą tej metody płatności.

Dla nowych klientów, którzy zamawiają artykuły do pobrania, metoda płatności faktura jest domyślnie dezaktywowana.

Gdzie mogę znaleźć dane bankowe do przelewu?

Dane bankowe do przelewu znajdziesz na fakturze, którą otrzymasz po wysłaniu zamówienia. Jeśli nie masz pod ręką faktury, prosimy o kontakt telefoniczny (+49 (0) 9303 98171-0) lub mailowy (info@stretta-music.pl)

Dalsze metody płatności

Jako formę płatności można wybrać oprócz faktury również polecenie zapłaty, PayPal lub kartę kredytową. Więcej informacji można znaleźć tutaj Płatność i wysyłka.

Jak długo trwa dostarczenie przedmiotu?

Czas dostawy dla każdego artykułu można znaleźć na odpowiedniej stronie danego artykułu. Staramy się odgadnąć Twój kraj na podstawie przesłanych danych z przeglądarki. Jeśli kraj nie odpowiada żądanemu krajowi dostawy - na przykład z powodu dostępu do naszej strony za pośrednictwem sieci firmowej - można zmienić ustawienie poprzez link w informacji o czasie dostawy.

Potrzebuję artykul jak najszybciej. Co mogę zrobić?

Jeśli chcesz mieć pewność, że możemy dostarczyć towar w wymaganym terminie, prosimy o kontakt telefoniczny (+49 (0) 9303 98171-0) lub mailowy (info@stretta-music.pl). Chętnie sprawdzimy, czy jesteśmy w stanie zrealizować natychmiastową dostawę częściową.

Moje zamówienie jeszcze nie dotarło – co mogę zrobić?

Jeśli jakiś czas temu otrzymałeś potwierdzenie wysyłki, ale jeszcze nie otrzymałeś przesyłki, prosimy o kontakt telefoniczny (+49 (0) 9303 98171-0) lub mailowy (info@stretta-music.pl)

Skąd wysyła Stretta?

Wysyłamy twoje zamówienia z Eibelstadt w Dolnej Frankonii, w Niemczech. W przypadku wysyłki do innych krajów, czas dostawy może zatem wydłużyć się o kilka dni.

Jaką drogą są wysyłane zamówienia?

Zamówienie wysyłamy klimatycynie neutalnie pocztą listową (Deutsche Post) lub paczką DHL.

Jak mogę coś zwrócić, jeśli zmieniłam zdanie?

W ciągu czternastu dni od otrzymania, możesz zwrócić nam zamówione artykuły. Proszę załączyć kopię faktury do zwrotu. Ułatwi nam to szybkie opracowanie i szybki zwrót kwoty. Możesz również skorzystać z tego przykładowego formularza anulowania.Możesz również skorzystać z tego wzoru formularza odstąpienia od umowy.

Jeśli nie jest możliwe dołączenie faktury lub jej kopii, należy zanotować swoje imię i nazwisko, adres, numer zamówienia lub faktury na kartce papieru i dołączyć go do zwrotu.

Adres zwrotny to:

Stretta Music GmbH
Ochsenfurter Straße 6
97246 Eibelstadt
Niemcy

Proszę pamiętać o ofrankowaniu paczki.

Potwierdzimy otrzymanie zwrotu pocztą elektroniczną. Jeśli towar został już zapłacony, to oczywiście natychmiast otrzymasz odpowiedni zwrot pieniędzy.

Gdzie mogę znaleźć moje artykuły do pobrania?

Elementy do pobrania można pobrać natychmiast po zakończeniu zamówienia. Dla pewności, linki do plików do pobrania znajdziesz również w e-mail otrzymanej po złożeniu zamówienia. Proszę pamiętać, że linki do pobrania wygasają po 24 godzinach. Jeśli posiadasz konto klienta, możesz również później uzyskać dostęp do swoich wydań do pobrania; dotyczy to jednak tylko artykułów z naszego własnego wydania (Stretta-Verlag).

Nadal mam abonament na pobranie lub kredyt punktowy – jak mogę go zrealizować?

Aby sprawdzić pozostały kredyt pobierania, zaloguj się na naszej stronie internetowej. Kiedy otworzysz dowolny artykuł do pobrania, znajdziesz jeden z przycisków Kup artykuł z subskrypcją Stretta lub Kup artykuł z punktami za pobranie. Po kliknięciu przycisku zostanie wyświetlone aktualne saldo pobierania. Dopiero po potwierdzeniu zakupu, punkty zostaną naliczone na Twoje konto.

Czy mogę kupić voucher podarunkowy u Stretty?

Niestety, nie jesteśmy jeszcze w stanie zaoferować voucherów. Obecnie jednak dokonujemy zmian w naszym systemie bonów w sklepie, tak aby w przyszłości można było szybko i łatwo zamawiać i realizować vouchery za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Nie znalazłam właściwej odpowiedzi na moje pytanie. Jak mogę się z Strettą skontaktować osobiście?

Zapraszamy do przesłania nam wiadomości e-mail na adres info@stretta-music.pl. Proszę wpisać w temacie odpowiednie słowo kluczowe dla swojego pytania i podać swoje pełne imię i nazwisko przy zapytaniu. Chętnie się z tobą skontaktujemy.

Zespół Stretta jest do Twojej dyspozycji pod numerem tel. +49 (0) 9303 98171-0 w następujących terminach:

Pon – Czw: 8:00 – 17:30
Pt: 8:00 – 16:30
Sob: 9:00 – 12:00

© 2004–2023 u Stretta Music. Zamów i kup nuty muzyczne online.

Twój specjalista do wszystkich rodzajów nut muzycznych. Księgarnia muzyczna internetowa, nuty i play along do pobrania, ksiązki, pulpity, lampki do pulpitów, akcesoria.

Dla kraju Międzynarodowy (światowy) istnieje osobna strona internetowa Stretta. Jeśli zamówienie ma być dostarczone do tego kraju, możesz przejść na tę stronę, aby czasy dostawy i warunki wysyłki były wyświetlane prawidłowo. Twój koszyk i konto klienta pozostaną takie same po zmianie.

pl-comPrzejdź do Stretta Music Międzynarodowy (światowy) pl-plZostań na Stretta Music Polska