+49 9306 98522-0 info@stretta-music.compl-pl 0

Płatność i wysyłka

Warunki wysyłki

Towary są dostarczane do wszystkich krajów z listy wyboru. Po wybraniu kraju zostaną wyświetlone koszty wysyłki, czas dostawy dla tego kraju oraz, w razie potrzeby, ceny zostaną zaktualizowane - są one oparte na obowiązujących podatkach i cłach oraz uwzględniają lokalne oferty ustalania cen:

Czas dostawy

Dokładny czas dostawy można znaleźć w odpowiednim artykule. Jeśli klient zamówi artykuły o innych terminach dostawy, wyślemy je wspólną przesyłką, chyba że zawarliśmy z klientem inne umowy. W tym przypadku czas dostawy jest określany przez artykuł o najdłuższym czasie dostawy, który został zamówiony. Artykuły do pobrania można pobrać natychmiast po złożeniu zamówienia.

Sposoby płatności

Polecenie zapłaty SEPA

Płacąc za pomocą podstawowego polecenia zapłaty SEPA lub firmowego polecenia zapłaty SEPA, upoważniają nas klient do pobrania kwoty faktury z określonego konta poprzez wystawienie odpowiedniego upoważnienia SEPA. Powiadomienie wstępne klient otrzyma najmniej 5 dni przed datą realizacji polecenia zapłaty. Należy pamiętać, że w ogłoszonym terminie ma klient obowiązek upewnić się, że na koncie znajdują się wystarczające środki. Polecenie zapłaty SEPA jest możliwe tylko dla klientów mających siedzibę lub centralę firmy w Niemczech.

Karta kredytowa

Płatność kartą kredytową jest przetwarzana przez dostawcę usług płatniczych PayPal. Nie potrzebujesz konta PayPal, aby korzystać z tej metody płatności. Karta kredytowa klienta zostanie obciążona po wysłaniu zamówienia.

PayPal

Obciążenie konta PayPal klienta zazwyczaj następuje przy wysyłce zamówienia. W odstąpieniu od tego, PayPal może również uzgodnić z klientem inne zasady.

AmazonPay

Jeśli klient posiada konto klienta Amazon, może skorzystać z tej metody płatności. W pierwszej kolejności zarezerwowana zostanie kwota faktury; opłata zostanie pobrana przy wysyłce towaru.

Faktura

Zaopatrujemy klientów w Niemczech i w niektórych krajach sąsiednich na fakturę. Jeśli chciałbyś otrzymywać towar za fakturę, a opcja ta nie jest pokazana, skontaktuj się z nami. Kwotę faktury należy zapłacić w ciągu 7 dni od daty otrzymania towaru.

© 2004–2021 u Stretta Music. Zamów i kup nuty muzyczne online.

Twój specjalista do wszystkich rodzajów nut muzycznych. Księgarnia muzyczna internetowa, nuty i play along do pobrania, ksiązki, pulpity, lampki do pulpitów, akcesoria.