+49 9306 98522-0 info@stretta-music.compl-pl 0

Ekipa Stretta

Astrid Baur
Dyrekcja spedycji

Astrid Baur

Urodzona w Schongau, zakochała się w Frankonii i uwielbia prace w Stretta. Czuje się tu bardzo dobrze i nie tęskni za swoim dawnym zawodem biologa.
Rosy Bausewein
Wysyłka

Rosy Bausewein

U Rosy wszystko idzie gładko i niezawodnie. Wszechstronnie utalentowana kobiet nie tylko lubi dostarczać swoim kolegom kawę i domowe przekąski, ale także z wielkim entuzjazmem i miłością pakuje wiele życzeń klientów. Gra również na pianinie, jest trenerem fitness w klubie sportowym, uwielbia pieczenie i gotowanie oraz opiekuje się trójką swoich dzieci.
Kaled Dabboussi
Redakcja artykułów

Kaled Dabboussi

Świat Kaleda się kręci o muzykę. W bardzo młodych latach zaczął grać na fortepianie i trąbce, a następnie po maturze studiował muzykologię. W tym czasie rozwinął swoje zamiłowanie do teorii muzyki w ogóle, a do barokowego basso continuo w szczególności. Poza tym komponuje. W Stretta bardzo lubi prace w redakcji artykułów i w notacji muzycznej, gdzie może wnieść wszystkie swoje umiejętności.
Franziska Ehrl
Obsługa klienta, zaopatrzenie

Franziska Ehrl

Franzi tworzy muzykę od piątego roku życia - gra na fortepianie, flecie i saksofonie altowym. Na studiach muzykologicznych i pedagogicznych rozwinęła swoje zainteresowania. Ale szczególnie śpiew chóralny jest bliski jej sercu, ponieważ łączy ludzi poprzez głos. W Stretta lubi kontaktować się ze wszystkimi klientami, aby jak najlepiej spełniać ich życzenia.
Ralf Eickhoff
Redakcja artykułów

Ralf Eickhoff

Ralf już wiele krajów widzał dzięki muzyce. Po studiach w Budapeszcie muzyk szkolny i dyrygent przez kilka lat pracował w szkole muzycznej w Islandii. Mimo to, wyspiarze nie mogli podbić jego serca - które bije dla węgierskiej muzyce ludowej i historii Europy Środkowo-Wschodniej. Tak więc Ralf ma najlepsze warunki do obsługi klienta i edycji artykułów.
Stephanie Hanf
Przyjęcie towaru, wysyłka, magazyn

Stephanie Hanf

Stephanie jest wokalistką i podróżuje po świecie jako freelancerka. Jest członkiem Bayreuth Festival Choir i śpiewa w RIAS Kammerchor. Matka trójki dzieci wspiera zespół Stretta w przychodzących towarach i wysyłce i czuje się bardzo komfortowo. Zwłaszcza elastyczne godziny pracy dają jej wystarczająco dużo swobody, aby mogła być z rodziną i śpiewać
Anna Kneißl
Obsługa klienta, projektowanie graficzne

Anna Kneißl

Muzykolog i nauczycielka muzyki jest ze Stretta od 2013 roku. Gra na pianinie i flecie prostym. Anna z entuzjazmem realizuje wszystkie życzenia naszych klientów - im bardziej nietypowe, tym lepiej!
Michael Knöfel
Wysyłka, magazyn

Michael Knöfel

Michael jest osobą społeczną: studiuje studia polityczne i społeczne, pomaga w Würzburger Tafel i aktywnie angażuje się w pomoc uchodźcom. Jego pomocna dłoń jest bardzo ceniona, gdy w dziele wysyłek u Stretta. Szczególnie podoba mu się różnorodność firmy. Muzycznie, Drezdeńczyk jest najbardziej zainteresowany muzyką indie.
Alexandra Kuntz
Projektowanie mediów

Alexandra Kuntz

Alexandra pochodzi z rodziny muzycznej, w której wiele muzykowano. Więc w młodości uczyła się gry na skrzypcach i perkusji. Zawodowo jednak, matka dwóch córek poszła inną drogą. Jako wyszkolona projektantka mediów i menedżer ds. komunikacji jest odpowiedzialna za projektowanie w firmie Stretta – zarówno online, jak i offline.
Jenny Lobinger
Przyjęcie towaru, magazyn

Jenny Lobinger

Jenny przyszła do Stretta przez zastępstwo ciążowe i została. Ze względu na swoją wszechstronność lubi pomagać w różnych działach. Dużo śpiewała z kuzynkami w zespole na weselach i uroczystościach rodzinnych. Obecnie lubi słuchać Hip Hopu i R&B. Swój wolny czas dzieli między wellness i ukochanych przyjaciół. Szczególnie podoba jej się różnorodność i wspaniała atmosfera pracy w Stretta.
Jens Mennig
Zdjęcia artykułów, próbki dźwięku

Jens Mennig

Jens pracuje dla firmy Stretta od 2012 roku i jest z zawodu sprzedawcą hurtowym. Uwielbia tenis stołowy i lubi słuchać muzyki. Postrzega Stretta jako dużą rodzinę, w której możliwe jest stworzenie przyjemnego środowiska pracy.
Nadine Oeckler
Rachunkowość

Nadine Oeckler

Nadine ma wykształcenie jako asystentką konsultanta podatkowego i wspiera Stretta swoją ogromną wiedzą z zakresu rachunkowości bilansowej. Stretta aktywnie wspiera Nadine, aby mogła zrównoważyć swoją pracę i rodzinę z trzema małymi córeczkami - za to i za bardzo dobrą atmosferę w zespole uwielbia Stretta Music.
Thomas Pauschert
Notacja muzyczna

Thomas Pauschert

David Rauh
Redakcja artykułów, marketing

David Rauh

W życiu Davida muzyka zajmuje dużą przestrzeń: improwizowając na pianinie lub gitarze, grając w zespole reggae - lub po prostu słuchając. Studiowany muzykolog rzadko gra z nut, ale lubi zanurzać się w lekturze partytur, aby uchwycić każdy szczegół muzyki. Są to najlepsze warunki do wsparcia redakcji artykułu i marketingu w Stretta.
Matthias Rauh
Próbki obrazu i dźwięku

Matthias Rauh

Matthias jest prawdziwym weteranem Stretta - jest częścią zespołu od 2006 roku. Matthiasowi, który urodził się w Dolnej Frankonii, podoba się fakt, że jego twórczość jest bliska muzyce, ponieważ w wolnym czasie gra od dziecka na fortepianie z pasją. Jego ulubionym kompozytorem jest Johann Sebastian Bach.
Cornelia Riethmüller
Redakcja artykułów

Cornelia Riethmüller

Niepowstrzymana, pełna życia i miłości do muzyki kobieta z Austrii które skończyła studia oboju. Cornelia regularnie gra z Norymberską Orkiestrą Symfoniczną, a także udziela lekcji na swoim ulubionym instrumencie. Po wielu podróżach po świecie, teraz szczęśliwie wylądowała w Stretta.
Mihaela Roman
Przyjęcie towaru, wysyłka, magazyn

Mihaela Roman

Rdzenna Rumunka kocha wszystko, co ma związek z muzyką. Ona nie tylko gra na gitarze i śpiewa, wyszkolona projektantka wnętrzy także przekształca stare instrumenty w lampy lub inne meble. Praca przy przychodzących towarach i wysyłce w Stretta jest więc idealna dla Mihaeli.
Robert Roman
Przyjęcie towaru, wysyłka, magazyn

Robert Roman

Christine Schmitt
Przyjęcie towaru, wysyłka, magazyn

Christine Schmitt

Christine kocha swoją różnorodną pracę i szacuje swoich współpracowników w Stretta od 2013 roku. Jest dobrą duszą w dziale spedycji i lubi dostarczać zespołowi domowe przekąski.
Robin Schulte-Uentrop
Rozwój IT

Robin Schulte-Uentrop

Przyszdł parę lat temu jako korepetytor matematyki dla dzieci rodziny i pozostał na stanowisku programisty. Tak czasem może być, gdy pojawiasz się młody i utalentowany w Stretta. Robin lubi rozwijać swoje pomysły i szybko je realizować. W Stretta ma okazję pracować kreatywnie i z nastawieniem na wyniki. Jego wielką miłością jest jednak muzyka: z pasja gra na fortepianie i śpiewa w chórze.
Holger Slowik
Zarządzanie redakcją, notacja muzyczna

Holger Slowik

Studiowany muzykolog gra na perkusji, uwielbia analogowe nuty i serwis Stretty. Cytat: “Nuty to cudowna rzecz!”
Iris Strauß
Księgowość, dłużniki

Iris Strauß

Sportowa Iris dotarła do Stretta przez szczęśliwy przypadek. Zajmuje się księgowością z dużą dozą energii i zawsze w dobrym nastroju. Kiedyś bardzo umiejętnie śpiewała z teraz już dorosłymi dziećmi, a w wolnym czasie lubi słuchać muzyki soft pop.
Sonja Taubert
Obsługa klienta, zakupy

Sonja Taubert

Diler muzyczny znalazła drogę powrotną do muzycznego biznesu ze Stretta. Lubi skoncentrowaną pracę i kontakt telefoniczny z klientami z domu. Sama gra na fortepianie i klarnecie - zainspirowana słonecznymi przestrzeniami południowej Francji, swojej drugiej ojczysny.
Johan van Slageren
Dyrektor zarządzający

Johan van Slageren

Johan żyje Stretta. Jego elana i wielka miłość do muzyki napędza firmę do przodu. Dzięki swoim licznym talentom i zawodowemu wykształceniu jako dyrygent, on również jest w stanie realizować inspirujące pomysły w najróżniejszych zadaniach i prowadzić je do sukcesu. Jego esprit prowadzi cały zespół do potężnej i miłej całości. Jeśli ma jeszcze czas, lubi grać jazz w swoim combo, lub komponuje na różnych instrumentach.
Marlena van Slageren
Wysyłka, magazyn

Marlena van Slageren

Od 2014 r. zajmuje się Marlena wysyłką i wydawaniem towarów. Pasjonująca piosenkarka, pianistka i gitarzystka zarabia kilka dodatkowych euro w Stretta. Uczęszczając do międzynarodowej szkoły w Wiedniu, świat muzyki jest dla niej otwarty.
Vincent van Slageren
Magazyn

Vincent van Slageren

Vincent gra nie tylko na jednym, ale i trzech instrumentach! Poza pianinem i śpiewem uwielbia gitarę akustyczną, na której gra w kilku zespołach. Poza muzyką ma jeszcze trochę czasu na inne swoje hobby: grę na softairze i jazdę rowerem downhill. W Stretta pracuje od czasu do czasu w dziale spedycji.
Moritz Wessiepe
Rozwój IT, zapis muzyczny

Moritz Wessiepe

Philipp Wessiepe
Rozwój IT

Philipp Wessiepe

Philipp studiuje informatykę na Uniwersytecie w Bayreuth i jako student opracowuje pomysłowe komputerowe narzędzia, które ułatwiają pracę wszystkim pracownikom firmy. Już jako dziecko uwielbiał budować sterowane komputerowo roboty. Teraz jego praca w Stretta jest uzupełnieniem jego cyfrowych badań.
Udo Wessiepe
Dyrektor zarządzający

Udo Wessiepe

Multi-talentowany Udo pracuje z dużą energią i pasją nad architekturą domu Stretta. Nie ma żadnego obszaru, którego nie porusza swoją wiedzą. Dzięki Stretta, dyplomowany bandmaster znalazł zadanie, które odpowiada jego wielkiemu dążeniu do wprowadzenia nowych rzeczy do sukcesu. Udo mieszka z rodziną w pobliżu Monachium i uwielbia pobliskie góry - latem można go tam spotkać na rowerze górskim lub wędryjąc w górach, zimą na stokach narciarskich.
Stefan Wirsing
Obsługa klienta, zakupy

Stefan Wirsing

Stefan ma zróżnicowany gust muzyczny - śpiewa w zespole rockowym, a studiując muzykologię odkrył swój entuzjazm dla muzyki klasycznej. Dziś doradza klientom Stretta w dziale obsługi klienta we wszystkich kwestiach. W swojej pracy pasjonat sztuki walki szczególnie ceni sobie krótkie dystanse pracy i miłych współpracowników.
Zoey
Pies to konieczność

Zoey

Rozciąganie czarnego, futrzastego nosa na wietrze i cieszenie się słońcem przed domem - to jest Zoey. Popularna ze wszystkich stron i zawsze nie dość głaskania, owija nogi wokół Stretta. Zoey to wielki talent w chórze i przy misce do karmienia.

© 2004–2021 u Stretta Music. Zamów i kup nuty muzyczne online.

Twój specjalista do wszystkich rodzajów nut muzycznych. Księgarnia muzyczna internetowa, nuty i play along do pobrania, ksiązki, pulpity, lampki do pulpitów, akcesoria.